Kredi Kartı İle Paykasa Al

İletişim :  +90 252 419 22 94

Kredi Kartı İle Paykasa Al

İnternet üzerinden alışverişlerinizde pek çok sanal kart vardır ancak bu kartlar içerisinde de her kartın güvenliği aynı şekilde olmaz. Paykasa bu konuda ülkemizde liderliğini korumuş olan bir sanal ödeme kartıdır. Sitemizden temin edeceğiniz bir paykasa ile birlikte güvenli alışverişlerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizden paykasa alımı için ödemelerinizi yalnızca ATM’lerden ya da havale olarak yapmanız gerekmez. Günün her saatinde istediğiniz zaman kredi kartı ile paykasa alabilirsiniz. Bunun da size kesintisiz alışveriş gibi bir gücü mutlaka olacaktır. İnsanların daima internet üzerinde olmaları aynı zamanda buradaki alışveriş sektörünü de oldukça hareketlendirmiştir. Bazen firmalar öyle kampanyalar düzenlerler ki ürünü alabilmeniz için size saatler verilir. Dolayısıyla güvenmediğiniz bir site ya da kredi kartı bilgilerinizin de o siteyle paylaşılmamasını istiyorsanız o zaman yapmanız gereken şey hızlıca alternatif olan ödeme yöntemlerini denemek olacaktır. Alternatif ödeme denildiğinde ise paykasa her zaman ilk akla gelen olmuştur. Peki sitemiz üzerinden paykasanızı nasıl satın alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Paykasa Nasıl Satın Alma?

Paykasa satın alabilmeniz için güvenilir ve yasal bir site tercih etmeniz gerekir. Sitemiz bu konuda size yasal bir satıcı olarak hizmet vermekte olduğu için güvenli bir şekilde satın alma işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. İster internet üzerinden doğrudan alım işlemini gerçekleştirebilir isterseniz de canlı destek hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız yasal olarak vergiye tabi olduğundan satış lisansına da sahiptir dolayısıyla günün hangi saatinde olursa olsun satın alma işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Firmamız % 100 müşteri memnuniyeti anlayışına sahip olduğu için haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz bir hizmet vermektedir. Aynı zamanda satış sonrasında desteğimizde devam ettiğinden aklınızda takılı olan sorularınızı da müşteri temsilcilerimize rahatlıkla iletebilirsiniz.

Kredi kartı ile paykasa alabileceğiniz firma sayısı çok azdır. Dolayısıyla bizler yasal satış sitesi olmamız itibariyle siz değerli müşterilerimize bu fırsatı sunabiliyoruz. Bu da size istediğiniz her zaman bir e-ticaret sitesinden beğendiğiniz bir ürünü rahatlıkla almanızı sağlıyor.

banks
AstroPay | AstroPay satın al
Astropay Netsis Kart Bilişim +90 532 464 46 00 admin@astropaykartim.com