Astropay Fiyatları

İletişim :  +90 252 419 22 94

AstroPay Fiyatları

Ön ödemeli sanal kart olan AstroPay fiyatları belirlenirken tamamen o günkü dolar kuru göz önünde bulundurulmaktadır. Dolara bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösteren AstroPay kartların bu sebepten dolayı sabit bir fiyatı yoktur. Sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunduğumuz sitemiz üzerinden AstroPay kartlarını en ekonomik biçimde satın alabilirsiniz.

Günün her anında güncel tuttuğumuz fiyatlarımızı sürekli olarak takip ederek online alışveriş ödemelerinizi ön ödemeli sanal kart olan AstroPay ile yapmaya başlayabilirsiniz. 10 dolar alt limit ile belirlenen fiyatlarımız arasından kendi bütçenize uygun olanını seçerek ihtiyaçlarınıza uygun kartlar satın alabilirsiniz.

Yeni bir kart satın aldığınız zaman müşteri temsilcimiz tarafından size verilecek olan özel PIN kodu numarasını kullanarak alışveriş ödemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. PIN kodu numaranıza erişebilmek için ödemenizi yapmanız yeterlidir.

AstroPay Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

AstroPay fiyatları o günün dolar kuruna göre değişkenlik gösterebiliyor ve dolara endeksli bir şekilde belirleniyor. Yeni bir AstroPay satın almaya karar verdiyseniz ihtiyacınız olan bakiyenin TL karşılığını hesaplayarak satın alım işlemini yapabilirsiniz.

O gün satın alacağınız kartın TL bazında karşılığını öğrenebilmek için müşteri temsilcilerimiz ile de iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere güncel AstroPay fiyatlarını söyledikten sonra ihtiyacınız olan ve bütçenize uygun olan kartları satın alabilirsiniz.

Dolar ile fiyatlandırılan kartları satın alabilmek için TL olarak ödeme yapabilirsiniz. Alacağınız kartın TL karşılığını ödedikten sonra sizlere dijital PIN kodu numarası verilecektir. Bu PIN kodu numarası satın aldığınız bakiyenin karşılığıdır.

Tek kullanımlık olan dijital PIN kodu numaralarını online alışveriş ödemelerinizi yaparken kullanarak kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi 3. kişilere sunmaktan kurtulmuş olursunuz. %100 güvenilir bir ödeme imkanı tanımakta olan AstroPay kartlar sayesinde online alışveriş sizler için büyük bir keyif olacak.

banks
AstroPay | AstroPay satın al
Astropay Netsis Kart Bilişim +90 532 464 46 00 admin@astropaykartim.com