Astropay Almak İstiyorum

İletişim :  +90 252 419 22 94

AstroPay Almak İstiyorum

Ön ödemeli sanal kartlar arasında giderek daha da büyük bir ilgi görmeye başlayan AstroPay kartların satışını sizlere resmi olarak yapmaktayız. Güvenilir bir şekilde AstroPay almak istiyorum diyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Yeni bir AstroPay satın alabilmek için sitemizin sağ alt kısmında yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz size satın alım işlemi ve AstroPay fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi verecektir.

AstroPay alım işleminizi tamamlayabilmek için ilk önce müşteri temsilcimiz tarafından size verilecek olan hesap numarasına ilgili ödemeyi yapmanız gerekiyor. Ödemenizi yaptıktan hemen sonra müşteri temsilcimiz size özel oluşturulacak olan dijital PIN kodu numarasını verecektir.

Elinizdeki dijital PIN kodu numaranız sizin satın aldığınız AstroPay kartınızın bakiyesinin bir karşılığıdır. Tek kullanımlık olarak size verilecek olan dijital PIN kodu numaranız böylelikle tüm online alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizin ve kişisel bilgilerinizin gizli kalmasını sağlar.

AstroPay ile Online Alışverişin Tadını Çıkartın

Online alışverişin en güvenilir ve hızlı yolları arasında yer alan AstroPay kartlar sayesinde kredi kartı kullanmak zorunda kalmadan tüm alışveriş ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız ya da kullanmak istemiyorsanız sizler de yeni bir AstroPay kart satın alarak avantajlar ile dolu AstroPay dünyasına giriş yapabilirsiniz.

AstroPay fiyatları dolara endeksli bir şekilde değişkenlik gösterebildiği için fiyatlarımız devamlı olarak değişmektedir. Bu yüzden sitemizi sürekli ziyaret etmenizi ve müşteri temsilcimize fiyatlar ile ilgili sorular sormaktan çekinmemelisiniz. Her gün düzenli olarak güncellenmekte olan fiyatlarımız siz değerli müşterilerimiz için daima en uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Güvenilir ve hızlı alışverişin anahtarı olan AstroPay’i satın aldıktan sonra dijital PIN kodu numaranız ile online alışveriş keyfinizi yaşamaya devam edebilirsiniz. PIN kodu numaranızı başka biriyle paylaşmamanızı ve satın aldıktan sonra bir yere not etmenizi tavsiye ederiz. PIN kodu numaraları yalnızca tek kullanımlıktır.

banks
AstroPay | AstroPay satın al
Astropay Netsis Kart Bilişim +90 532 464 46 00 admin@astropaykartim.com